• pytania i zamówienia telefoniczne: +48 570 870 909             mail: sklep@akwena.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Blog kategorie
O FIRMIE

AKWENA to sklep skoncentrowany głównie na asortymencie związanym z zagospodarowaniem wody deszczowej i całym wachlarzu powiązanych z tym produktów. Taki profil działalności daje możliwość wysokiej specjalizacji w konkretnym temacie i co za tym idzie wysoką jakość świadczonych usług i proponowanych produktów.

W kategorii wykorzystania deszczówki dostępne są m. in.:

  • zbiorniki podziemne i naziemne na deszczówkę,
  • zbiorniki ozdobne/dekoracyjne na deszczówkę,
  • systemy do zagospodarowania wody deszczowej: ogrodowe i domowo-ogrodowe,
  • pompy do wody czystej, deszczopwej i ścieków oraz centrale deszczowe,
  • akcesoria do zbiorników i systemów zagospodarowania deszczówki, m.in.: zestawy napełniająco-opróżniające, pływające pobory wody, pompy wspomagające, filtry do wody deszczowej, pokrywy i rury wznoszące, zbieracze deszczówki.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy:

  • zbiorniki podziemne i naziemne na wodę pitną,
  • pojemniki na piasek i sól,
  • przydomowe oczyszczalnie ścieków,
  • zbiorniki na olej opałowy i olej napędowy,
  • separatory tłuszczu i substancji ropopochodnych.

Jeśli jakiś produkt nie został przez Państwa odnaleziony na naszej stronie, zachęcamy do kontaktu i konkretnego zapytania.

Jesteśmy kontynuatorami istniejącej od 2012 roku na rynku małopolskim firmy Teko Teresa Czechowska. Przez wiele lat działalności w branży związanej z szeroko pojętą ochroną środowiska firma Teko czynnie wdrażała nowatorskie rozwiązania gospodarowania deszczówką w życie.

Chcąc jak najlepiej realizować założenia profesjonalnej obsługi doceniamy znaczenie bezpośredniego kontaktu z klientem, dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług począwszy od opracowania szczegółowej oferty techniczno – handlowej, poprzez bezpłatne doradztwo techniczne na etapie doboru urządzenia, aż po nadzór nad realizacją zamówienia oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dobór i sprzedaż odpowiednich urządzeń do wykorzystania wody deszczowej prowadzimy zarówno przez sklep internetowy jak i w formie ofertowej.

Produkty i urządzenia związane z ochroną środowiska naturalnego znajdujące się w naszej ofercie pozwalają w efektywny sposób rozwiązać problemy z zagospodarowaniem wody deszczowej, z biologicznym oczyszczaniem ścieków bytowych, jak również z bezpiecznym magazynowaniem i dystrybucją oleju napędowego lub opałowego. Firma EKOmpany - właściciel sklepu internetowego AKWENA - jest przedstawicielem handlowym kilku renomowanych producentów oraz generalnych importerów wiodących w tej branży. MPI Systems, generalny importer produktów niemieckiej firmy REWATEC PremierTech-Aqua, 3PTechnik, Pedrollo, Rototec oraz polski producent Kingspan Environmental, to nasi główni partnerzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl